Zakład Neurorehabilitacji mieści się przy ul. Bierutowskiej 23 w pobliosrodekAksonżu drogi krajowej nr 8, głównej trasy wyjazdowej z Wrocławia w kierunku Warszawy.

Na tyłach ośrodka znajduje się ogród rekreacji i rehabilitacji na świeżym powietrzu. Przed budynkiem usytuowano parking przeznaczony wyłącznie dla pacjentów i gości zakładu. Dogodny dojazd do centrum miasta umożliwiają również autobusy: N, D, 128, 130, 131, 141, 147.

Na I piętrze obiektu udostępnione są dwuosobowe pokoje pobytowe wyposażone sieć TV i Internet. Przebywają w nich pacjenci wraz z opiekunami. Przystosowane łazienki, wspólna kuchnia, pralnia, sala kominkowa i przede wszystkim wielotygodniowe pobyty i kameralne warunki sprzyjają tworzeniu przyjaznego klimatu, który jest niezbędny w powrocie do zdrowia.

Cała posesja wraz z budynkiem przystosowana jest do lokomocji na wózku.

Więcej widać na zdjęciach, obejrzyj galerię.

« z 2 »

W odległości 200-300 m od ośrodka znajdują się sklepy i zakłady usługowe, w tym „centrum targowe Psiego Pola”, a w odległości ok. 10 min jazdy samochodem CENTRUM HANDLOWE KORONA, ul. Krzywoustego 126.

Istnieje również możliwość zakwaterowania w nieodległym (o,1 km) Delta House, który posiada w pełni przystosowane i rekomendowane przez naszych pacjentów apartamenty.

Jak dojechać

Stefan OkurowskiZałożyciel i Szef Ośrodka
Od samego początku z Akson związany jest Stefan Okurowski – fizjoterapeuta. specjalista w zakresie osteopatii funkcjonalnej oraz neurorehabilitacji w porażeniach po urazach kręgosłupa i rdzenia kręgowego. Absolwent Wydziału Wychowania Fizycznego AWF Gdańsk i kierunku Rehabilitacji Ruchowej AWF Wrocław. W latach 1986-1992 pracownik Działu Rehabilitacji Leczniczej Okręgowego Szpitala Kolejowego we Wrocławiu, a jednocześnie asystent w Zakładzie Dysfunkcji Narządu Ruchu AWF Wrocław. Od 1992 r. kierownik Zakładu Rehabilitacji Leczniczej w Urazach i Chorobach Kręgosłupa „AKSON” we Wrocławiu. Problematyką urazów kręgosłupa zajmuje się już 30 lat i jest specjalistą fizjoterapii.