Jednym z istotnych aspektów działalności Stowarzyszenia AXIS jest przygotowywanie i wydawanie publikacji, które mogą pomóc osobom z urazem rdzenia kręgowego w codziennym życiu. Nasze publikacje są pisane w oparciu o wieloletnie doświadczenie osób które bądź same zmagają się z opisywanymi problemami, bądź są uznanymi ekspertami w dziedzinie spondyliatrii i rehabilitacji. Jesteśmy otwarci na kolejny pozycje w naszej oficynie Jeśli masz  pomysł lub propozycje na temat o czym jeszcze powinniśmy napisać napisz do nas!

NASZE PUBLIKACJE

„Nie zatrzymuj się”

Album podsumowujący 20 lat doświadczeń leczenia urazów kręgosłupa we Wrocławiu

Dzielimy się doświadczeniem!

album okladka

Wydany album 20-lecia naszej działalności, upamiętnia „pionierski” okres powstawania i rozwoju naszego Zakładu, ukazuje proces, który w dzisiejszych czasach mógłby trwać zdecydowanie krócej. No cóż, dziś wiedza rozprzestrzenia się z prędkością Internetu. To nad czym pracowały pokolenia przekazywane jest w ciągu kilku minut a nasza publikacja może dotrzeć wszędzie drogą elektroniczną.

Pobierz nasz Album „Nie zatrzymuj się”

Porażenia po urazach kręgosłupa

Poradnik dla pacjentów ich rodzin i opiekunów

Poradnik 2Mamy nadzieję, że Poradnik będzie pomocny w opiece, usprawnianiu oraz w rozwiązywaniu problemów dnia codziennego. W celu sprawdzenia dostępności przed zakupem, prosimy o kontakt pod nr. + 71 799 89 70 lub mailem aksonaxis@wp.pl. Koszt poradnika to 30 zł. W przypadku zamówienia wysyłki należy doliczyć kwotę 14 zł, a następnie przesłać maila z danymi adresowymi oraz potwierdzeniem przelewu.

Numer naszego rachunku bankowego znajdziesz w dziale kontakt.

Przykładowe rozdzialy z poradnika „Porażenia po urazach kręgosłupa”:

W sprawie nabycia poradnika prosimy o kontakt z sekretariatem Stowarzyszenia

POMAGAMY DZIĘKI POMOCY INNYCH

Nasze działania jest możliwa dzięki wsparciu ludzi i instytucji dobrej woli. Jeśli możesz nam pomóc, prosimy: zrób to. Twój datek zostanie wykorzystany na pomoc osobom, które tego potrzebują.

CHCESZ POMÓC? KLIKNIJ!